Język polski
Język litewski
Wyszukiwarka obiektów
Nazwa
Rodzaj
Miasto
Na skróty

Partnerzy

Wycieczki / Wycieczki na Litwę 2,3,4 dniowe
Wycieczki Tematyczne
15:32, 12.06.2011

Wycieczka zdrowotna

Rytm współczesnego życia, niekończące się rozwiązania złożonych problemów zabiera dużo energii. A czasami tak bardzo chciało by się uciec od codziennej rutyny i zrobić sobie przerwę od zmartwień, zrelaksować się w miłej atmosferze, odzyskać utracone siły, odpocząć fizycznie i duchowo.
Pozwólcie sobie na przejażdżkę po malowniczej trasie na rowerze lub weźcie udział w zawodach narciarskich, cieszcie się zabiegami SPA w najlepszych ośrodkach na Litwie (profesjonalny masaż, basen, aromatyczne kąpiele, sauny). To wszystko wróci was do życia, poczujecie się zrelaksowani i wypoczęci, wyczujecie odurzające orientalny smak i luksus.

Wycieczka emocji

Ta trasa jest dla odważnych, którzy chcą przetestować swoje siły, chętnych do ryzyka i trudności. Uczucie triumfu daje możliwość zapomnieć o drobnych problemach rutynowych.
Oferujemy loty balonem, skoki ze spadochronem czy paralotniarstwo, zwiedzanie litewskiego muzeum etniczno-kosmologicznego, wizytę w parku "Niedźwiedzia łapa" (miłośnicy przyrody i aktywności na świeżym powietrzu tutaj będą mogli testować siebie na torze, znajdującym się na wysokości 15 m).
Mierzeja Kurońska – unikalne zjawisko stworzone przez człowieka i przyrodę. W ciągu dwóch dni, można uczestniczyć w regacie żeglarskiej, wybrać się na rajd morskim katamaranem, wziąść udział w interaktywnej grze "Wyzwanie GPS, legenda infoery”, w zawodach łuczników, w zawodach łowienia ryby w przerębli.
Zapraszamy na wycieczkę po Mierzeji Kurońskiej na parostatku i cieszyć się widokami Neringi. Tam też znajduje się 130-letnia latarnia morska, spróbujecie ugotować zupę z ryby morskiej i odwiedzić stację badania migracji ptaków. W Połądze można odwiedzić muzeum bursztynu, park botaniczny, spacerować brzegiem morza, a w drodze powrotnej zwiedzic Wiedźmią górę.

Wycieczka dla miłośników agroturystyki,
ceniących naturalne piękno i życie na wsi


Harmonia pomiędzy człowiekiem i naturą - to prawdziwy relaks. Litwa malowniczy kraj, z bogatą i bardzo piękną przyrodą, kraina pełna cudów zwykłych i nadzwyczajnych. Ta wycieczka daje możliwość odpocząć od zgiełku miasta, w dzikich i przytulnych zakątkach przyrody.
Będziecie mogli docenić urok małych miasteczek Litwy, takich jak Kernawe, Dukszty, Suderwa, Soleczniki, Rumszyszki (kościoły, zamki, zabytki, muzea, itp.).
W miejscowości Strepejki zwiedzimy muzeum miodu. Nie pozostawi obojętnym nikogo kościół z dzwonnicą w miejscowości Pałusze - jeden z najpiękniejszych zabytków architektury drewnianej na Litwie. Poznacie sekrety wypieku chleba, obrabiania lnu, produkcji świec, rękodzieła gliny, spróbujecie upiec ciasto litewskie – „szakotis”.
W Trokach dowiecie się o historii i życiu Karaimów, zobaczycie stare miasto, kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny, zamek na wyspie. Oferujemy Państwu prezentacje kuchni litewskiej, wieczory tematyczne z polską i litewską muzyką ludową na żywo.
KONTAKT:
hotel@bajoruuzeiga.lt, bajoruuzeiga.vadybininke@gmail.com

tel. +37065284335 - manager Jevgenija (mówi w języku polskim)

Newsletter
Wpisz swój email aby otrzymać najnowsze informacje
Strona główna   |    Atrakcje   |    Noclegi   |    Wycieczki   |    Aktualności   |    Przewodnik po Litwie   |    Suwalszczyzna   |    Kontakt
© Litwa-Turystyka.pl  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-Art
Wilno, Noclegi Wilno, Tanie noclegi w Wilnie, Hotele w Wilnie, Hotel Wilno, Wycieczki do Wilna, Druskienniki, Litwa druskienniki, Noclegi druskienniki, Aquapark Druskienniki, Park wodny druskienniki, Sanatoria druskienniki, Narty snowarena druskienniki, Hotele Druskienniki, Noclegi Litwa, Hotele Litwa, Wycieczki na Litwę, Troki, Pałanga, Kowno