Język polski
Język litewski
Wyszukiwarka obiektów
Nazwa
Rodzaj
Miasto
Na skróty

Partnerzy

Noclegi / Pałanga
PARKO VILA
PARKO VILA"Park willa" – to położony w pobliżu Połągi (5 km od centrum miasta) nowoczesny ośrodek urządzony w stylu etnograficznym. Znajduje się on na terenie Nadmorskiego Parku Regionalnego (Pajūrio regioninis parkas), w rezerwacie krajobrazowym Nemirseta, w otoczeniu wspaniałej przyrody....

Klaipėdos 1A, Połąga, Litwa, , Połąga

http://pajurioparkovila.lt/pl/

+370 698 38650

aj@zebra.lt

  Zobacz lokalizację obiektu

"Park willa" – to położony w pobliżu Połągi (5 km od centrum miasta) nowoczesny ośrodek urządzony w stylu etnograficznym. Znajduje się on na terenie Nadmorskiego Parku Regionalnego (Pajūrio regioninis parkas), w rezerwacie krajobrazowym Nemirseta, w otoczeniu wspaniałej przyrody. Pomorze – to przede wszystkim szerokie piaszczyste plaże z wydmami o unikalnym pięknie. Wjazd na teren parku jest wzbroniony osobom postronnym, za wyjątkiem wczasowiczów. Goście ośrodka "Park willa" mogą podziwiać unikalność wspaniałej przyrody, rozkoszować się czystym powietrzem oraz korzystać ze spokojnego i aktywnego wypoczynku.

Gościom oferujemy nowo urządzone dwu - czteroosobowe pokoje z wygodami. W każdym pokoju jest prysznic, toaleta, umywalka, TV, minisejfy. W pokoju gościnnym dla każdego pokoju został przewidziany stół. Kuchnia jest wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, służące do samodzielnego przygotowania posiłków. Do dyspozycji każdej rodziny jest osobna lodówka i naczynia. Istnieje możliwość zamawiania posiłków z kawiarń w Połądze. Jest woda pitna zimna i ciepła.

Na podwórku do dyspozycji wczasowiczów są stoły.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku oferujemy różne gry na świeżym powietrzu (nieodpłatny dostęp do sprzętu sportowego). W pobliżu ośrodka przebiega wspaniała trasa rowerowa Kłajpeda-Święta (Šventoji). Gościom oferujemy też łaźnię parową. Obok ośrodka znajduje się staw, w którym można się kąpać i łowić ryby.

Zachęcamy gości do zabrania ze sobą rolek, deskorolek, desek windsurfingowych, rowerów, latawców, wędek.

Parking jest bezpłatny. Udzielamy informacji o wycieczkach, możliwości jazdy konnej, organizujemy wycieczki statkiem po Zalewie Kurońskim, wyprawy kajakowe po rzece Minija. Dla miłośników golfa proponujemy wizytę w położonym w nieznacznej odległości od ośrodka klubie „Klaipėda Resort **** “.

CZEKAMY NA GOŚCI, KTÓRZY LUBIĄ SPOKÓJ, KOMFORT I PRZYRODĘ

Pokoje w "Park willa"

W cenę pokoju są wliczone

Pościel, ręczniki;
TV w pokojach, cyfrowa TV w pokoju gościnnym;
WiFi;
Minisejfy w pokojach;
Pralka, żelazko;
Łaźnia parowa i podgrzewany basen (we wtorki i soboty);
Korzystanie ze sprzętu sportowego;
Gry stołowe i na świeżym powietrzu;
Batut;
Tenis stołowy, piłkarzyki;
Grill, drewno;
Parasole od słońca, szezlongi;
Parking;
Dodatkowo można zamówić łaźnię parową, rowery!

Jak dojechać

Jadąc od strony Kłajpedy na autostradzie przy znaku z napisem NEMIRSETA |2 km skręcić w lewo. Przy wjeździe do Połągi przy tablicy z nazwą miasta (napis „Palanga” na białym tle) skręcić w lewo (pojawi się napis Pajūrio regioninis parkas). Dalej jechać drogą prowadzącą bardziej w lewo (znak o zakazie wjazdu samochodem nie dotyczy gości ośrodka „Parko Vila”), po przejechaniu 600 m po prawej stronie pojawi się „PARKO VILA”.

Adres: Klaipėdos 1A, Połąga, Litwa.
Ceny w "Park willa"

Cennik
(Cena pokoju za dobę LTL, 1 Eur – 3,46 LTL)
Liczba osob 05.01- 06.10 06.11-06.22 06.22 -07.04 07.04- 08.20 08.20- 08.31 09.01-09.30
2 -osobowe 100 Lt 120 Lt 140 Lt 160 Lt 140 Lt 100 Lt
3 -osobowe 120 Lt 140 Lt 160 Lt 180 Lt 160 Lt 120 Lt
4 -osobowe 140 Lt 160 Lt 180 Lt 200 Lt 180 Lt 140 Lt
Wszystkie wille do wynajęcia 1000 Lt 1000 Lt 1200 Lt 1200 Lt 1000 Lt 1000 Lt

Język polski Język angielski Język rosyjski SPA Wi-Fi Parking hotelowy
Łazienka z prysznicem Telewizor TV-Sat
PARKO VILA
Imię/Nazwisko: * 
Email: * 
Telefon: 
Termin pobytu: 
-
Treść: * 
chcę otrzymywać bezpłatny biuletyn o nowościach
Przepisz kod: * 
Newsletter
Wpisz swój email aby otrzymać najnowsze informacje
Strona główna   |    Atrakcje   |    Noclegi   |    Wycieczki   |    Aktualności   |    Przewodnik po Litwie   |    Suwalszczyzna   |    Kontakt
© Litwa-Turystyka.pl  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-Art
Wilno, Noclegi Wilno, Tanie noclegi w Wilnie, Hotele w Wilnie, Hotel Wilno, Wycieczki do Wilna, Druskienniki, Litwa druskienniki, Noclegi druskienniki, Aquapark Druskienniki, Park wodny druskienniki, Sanatoria druskienniki, Narty snowarena druskienniki, Hotele Druskienniki, Noclegi Litwa, Hotele Litwa, Wycieczki na Litwę, Troki, Pałanga, Kowno